piątek, 25 listopada 2016

Lista najlepszych zabiegów wspomagających modelowanie sylwetki

     Walka o idealną sylwetkę to czasochłonny proces. Co więcej, po zrzuceniu kilku kilogramów skóra może utracić elastyczność i na naszej skórze mogą pojawić się rozstępy. Na szczęście żyjemy w czasach kiedy medycyna rozwija się bardzo szybko, dzięki czemu możemy troszkę przyspieszyć proces wyszczuplania poszczególnych partii ciała, oraz zapobiec powstawaniu rozstępów. W dzisiejszym poście przedstawię Wam listę zabiegów, które moim zdaniem są najskuteczniejsze w walce ze zbędną tknaką tłuszczową. Zacznijmy od kilku podstawowych zasad:

1. Wybierz najlepszą i sprawdzoną klinikę!
   Rynek kosmetologiczny aż roi się od amatorskich klinik i ludzi, którzy nie mają pojęcia o zabiegach, które wykonują, dlatego dobór profesjonalnej kliniki jest kluczową sprawą, aby nikt nie zrobił Wam krzywdy lub nie wziął pieniędzy za źle wykonywane zabiegi.
    W kwestii zabiegów, które wykonuję na swoje ciało, ufam tylko jednej klinice. Chodzę do Clinica Cosmetologica w Gdańsku (http://wymodelujsylwetke.pl). Jeśli mieszkacie lub jesteście akurat w Trójmieście to koniecznie wybierzcie się tam na jeden z zabiegów. Klinika posiada najnowszy sprzęt, wykwalifikowaną kadrę lekarzy i kosmetologów, a do tego panuje tam cudowna atmosfera. Zawsze z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę! :)

2. Nie rezygnuj z diety i treningów!
    Zabiegi wspomagające modelowanie sylwetki to jedno, ale nie wolno zapominać przy tym o zbilansowanej diecie i treningach. Zabiegi dają najlepsze efekty wtedy, gdy łączysz je z odpowiednio dobranym planem treningowym i zdrowym odżywianiem. Jeśli już w siebie inwestujemy to zadbajmy o każdy szczegół! :)

3. Wybierz serię zabiegów!
    W klinice, w której ja wykonuję swoje zabiegi, i o której wspominałam Wam powyżej, możecie poprosić o konsultację z doktorem, który po rozmowie i obejrzeniu Waszej sylwetki dobierze Wam najlepsze zabiegi na problematyczne partie ciała. Miesiąc temu doktor w klinice Cosmetologica zapisał mi serię 10 zabiegów na ciało i po 5 zabiegach widziałam już pierwsze efekty, dlatego tak ważne jest, aby wykonywać je w seriach, a nie pojedynczo.

Najlepsze według mnie zabiegi wspomagające modelowanie sylwetki to:

  • Endermologia LPG:
Zabieg wspomaga wyszczuplenie i wyrzeźbienie sylwetki, pozbycie się tkanki tłuszczowej w strategicznych miejscach, wyeliminowanie uporczywego cellulitu oraz ujędrnienie skóry.
Zabieg jest całkowicie bezpieczny, bezbolesny i nieinwazyjny. Badania kliniczne udowadniają, że dzięki zabiegom, ilość kwasu hialuronowego w skórze wzrasta o 80%,a po serii zabiegów obwody strategicznych miejsc maleją.
Więcej informacji o zabiegu: http://wymodelujsylwetke.pl/zabiegi/endermologia-mobilift-m6-endermologia-lpg/
  • MAXIMUS
   Zabieg MAXIMUS wspomaga wyszczuplenie ciała, zmniejszenie obwodów, pozbycie się cellulitu i ujędrnienie skóry.
Przed rozpoczęciem zabiegu, na wybrany obszar ciała nakładana jest gliceryna. Następnie kosmetolog rozpoczyna masaż specjalną głowicą. W trakcie zabiegu odczujecie przyjemne ciepło. Jest to bezbolesny i bezpieczny zabieg. Cała seria tych zabiegów wysmukla sylwetkę, pobudza mięśnie, wspomaga ujędrnienie skóry, a także usprawnia układ krwionośny i limfatyczny.
Więcej informacji o zabiegu: http://wymodelujsylwetke.pl/zabiegi/maximus/
  • Karboksyterapia
    Zabieg karboksyterapii polega na tym, że  przy pomocy specjalnej, najnowocześniejszej aparatury, za pomocą cienkiej igły do organizmu zostaje wprowadzony dwutlenek węgla. Po wprowadzeniu CO2 pod skórę, dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych, przyspieszenia przepływu krwi, stymulacji do produkcji kolagenu oraz rozbijania nagromadzonego tłuszczu. Poprawia się metabolizm, a uwolniony tłuszcz jest szybko wydalany z organizmu.
Więcej informacji o zabiegu: http://wymodelujsylwetke.pl/zabiegi/karboksyterapia-reology2/

    Kochani, mam nadzieję, że przybliżyłam Wam trochę temat nowoczesnych zabiegów, które pozwalają pozbyć się tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała. Jeśli chcecie, po wykonaniu całej serii zabiegów, przygotuję dla Was post z moimi wrażeniami i efektami po zabiegach.
Dajcie znać w komentarzach czy próbowałyście już któregoś z wymienionych przeze mnie zabiegów?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz