poniedziałek, 21 listopada 2016

5 propozycji prezentów na mikołajki + MEGA KONKURS: Mikołajki z DDOB x DaWanda

Hej Kochani! Mikołajki coraz bliżej, najwyższy czas wybrać prezenty! W dzisiejszym poście pokażę Wam propozycje 5 prezentów, które wybrałam dla moich najbliższych.
Przy okazji, chciałabym zachęcić Was  do wzięcia udziału w konkursie z DaWanda, w którym możecie wygrać dowolnie stworzony przez Was zestaw prezentów dla najbliższych!
Konkurs trwa do 30.11!
Szczegóły konkursu znajdziecie na: http://ddob.com/blog/id/972/mikolajki-z-ddob-x-dawanda-zgarnij-prezenty-dla-siebie-i-bliskich
MOJE PROPOZYCJE PREZENTÓW NA MIKOŁAJKI:

1. DLA PRZYJACIÓŁKI
Dla najbliższej przyjaciółki wybrałam elegancki plakat z inspirującym cytatem Marilyn Monroe. Mam nadzieję, że zawsze kiedy na niego spojrzy, to się uśmiechnie i będzie jej o mnie przypominał :) Prezent będzie miał nie tylko wartość sentymentalną, ale będzie też pięknie zdobił wnętrze jej pokoju!
Plakat z cytatem: http://pl.dawanda.com/product/80668335-plakat-cytat-marilyn-monroe-smile-a3

2. DLA BABCI
Dla babci postawiłam na klasykę i elegancję. Myślę, że zimowa herbata w tej pastelowo-złotej filiżance będzie smakowała jeszcze lepiej!
 Filiżanka: http://pl.dawanda.com/product/90600167-porcelanowa-filizanka-i-spodek-dekorowana-zlotem

3. DLA MAMY
Kiedy za oknem zimno i ciemno,  nie ma nic lepszego niż relaksujący wieczór przy świecach. Dla mojej mamy wybrałam świecę w przepięknym ozdobnym słoiczku i w jej ulubionym kokosowym zapachu.
 Świeca: http://pl.dawanda.com/product/89386755-coconut-naturalna-swieca-zapachowa


4.  DLA TATY
Kiedy zobaczyłam tą koszulkę wiedziałam, że muszę ją wziąć dla Taty! :) Oryginalny prezent z przymrużeniem oka, jestem pewna, że mu się spodoba!


5. DLA RODZICÓW
Jeśli nie chcecie robić osobnych prezentów dla rodziców, możecie kupić im coś uniwersalnego. Ja postawiłabym na gadżet, który zapewni im w domu wspaniałą atmosferę. Cotton balls są bardzo modne w tym sezonie, do tego nadają wnętrzu cudowny klimat, dzięki któremu rodzice będą mogli się zrelaksować!
 Cotton balls: http://pl.dawanda.com/product/72587915-sweet-home-cotton-balls-girlandy

A Wy jakie macie pomysły na prezenty dla swoich najbliższych? Może coś z pokazanych przeze mnie rzeczy wpadło Wam w oko?

1 komentarz: