środa, 11 listopada 2015

Fundacja Trenuję-Pomagam

W dzisiejszym poście chciałabym przybliżyć Wam temat fundacji Trenuję-Pomagam. Jest to wspaniała inicjatywa, która ma na celu pomoc dzieciom z domów dziecka i ubogich rodzin poprzez uprawianie sportu. Fundacja Trenuję-Pomagam stawia nie tylko na zdrowie i rozwój fizyczny, ale i na przemiłą atmosferę i uśmiech. Jestem dumna, że mogę w jakimś stopniu reprezentować taki wspaniały projekt. Poniżej przedstawiam Wam kilka założeń fundacji

1. Lubimy wyzwania 
Fundacja TRENUJĘ-POMAGAM to pomysł trenerki Karoliny Ciurka-Baster. Karolina wraz z grupą znajomych zafascynowanych sportem stworzyła organizację, która poprzez promowanie aktywności fizycznej będzie pomagać dzieciom i potrzebującym. TRENUJĘ-POMAGAM to ekipa ludzi kochających wyzwania i dla których nie ma rzeczy niemożliwych! Jej misją jest czerpanie satysfakcji z pomocy innym poprzez robienie, tego co się kocha!

2. Każdy z nas jest inny
 Jesteśmy grupą niesamowitych i aktywnych ludzi. Każdy z nas ma inną osobowość i charakter. Mamy też różne zawody. Są wśród nas m.in. sportowcy, tancerze, dietetycy, fizjoterapeuci, bankowiec, dziennikarz, pracownicy korporacji. Mamy wspólny cel do którego dążymy swoim zaangażowaniem i pracą.

3. Spełniamy marzenia
 Misją Fundacji TRENUJĘ-POMAGAM jest spełnianie marzeń dzieci z Domów Dziecka oraz ubogich rodzin. Przez swoją działalność chcemy dostarczyć dzieciom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o szarej rzeczywistości i trudnym dzieciństwie, chcemy wnieść w ich życie radość i uśmiech.

4. Działamy z pasją
 Nasza fundacja powstała z miłości do sportu i chęci pomocy potrzebującym dzieciom. Aktywność fizyczna to podstawa naszej działalności. Biorąc udział w treningach i akcjach, które organizujemy, każdy może zadbać nie tylko o swoją sylwetkę i dobre samopoczucie i zdrowie, ale także może spełniać marzenia najbardziej potrzebujących.

Zachęcam Was też do kupowania gadżetów i wspierania rozwoju fundacji: http://trenujepomagam.pl/

2 komentarze:

  1. Przeczytałam z zaciekawieniem :)
    Wspaniała inicjatywa :)

    smartysally.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. No cóż mogę napisać. Cieszę się, że powstają takie fundacje, które pomagają dzieciom z domu dziecka wnieść w ich życie trochę uśmiechu, choć trochę. :)

    OdpowiedzUsuń